0031-(0)416-540495
info@uniglobespecialtravel.nl
 Wie zijn wij 

Contact

UNIGLOBE Special Travel

  • N vd Schansstraat 16, 5161 CE  SPRANG-CAPELLE - T  +31(0)416 540495 
  • Solvayweg 6, 6049 CP  HERTEN - T  +31(0)475 438 490 
  • Admiraal de Ruyterstraat 58b, 3262 XE OUD-BEIJERLAND - T  +31(0)186 627750 

info@uniglobespecialtravel.nl    Twitter @UniglobeSpecial    Facebook UniglobeSpecial
Open ma-vr 08.30-17.30u, buiten kantoortijden: 24/7 Rescueline
KvK nr. 18049862

Meer info? 

Routebeschrijving UNIGLOBE

 

Het team van UNIGLOBE Special Travel

Ronald Widdershoven

Ronald Widdershoven

Directie
E-mail ronald@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)416540495
Mobile +31(0)653771565
Ruben Widdershoven

Ruben Widdershoven

Directie
E-mail ruben@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)416540495
Edwin Merk

Edwin Merk

Directie
E-mail edwin@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)186627750
edwin@merktravel.nl
Jack van Kessel

Jack van Kessel

Sales
E-mail jack@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)634555020
Marijke Pijnenburg

Marijke Pijnenburg

Agency Manager - Special Travel
E-mail marijke@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)416540495
Noeska Vermaat

Noeska Vermaat

Agency Manager - Oud-Beijerland
E-mail noeska@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)186627750
Tim van Hattum

Tim van Hattum

Agency Manager - Business Event Travel
E-mail tim@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)475438490
Carien Steenbergen

Carien Steenbergen

Business Travel Consultant
E-mail carien@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)416540495
Renée van Dortmondt

Renée van Dortmondt

Business Travel Consultant
E-mail renee@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)416540495
Kim Faro

Kim Faro

Business Travel Consultant
E-mail kim@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31 (0)416540495
Susan Seerden

Susan Seerden

Business Travel Consultant
E-mail susan@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)416540495
Femke de Ruiter

Femke de Ruiter

Consultant Groups, Incentives & Leisure
E-mail femke@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)416540495
Katja Widdershoven

Katja Widdershoven

dtp'er / internet
E-mail katja@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)416540495
Karin Romkes

Karin Romkes

Business Travel Consultant
E-mail karin@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)475438490
Danucha Hoeppe

Danucha Hoeppe

Business Travel Consultant
E-mail danucha@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)475438490
Maykwai Tsang

Maykwai Tsang

Business Travel Consultant
E-mail maykwai@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)186627750
Esther Meuleman

Esther Meuleman

Business Travel Consultant
E-mail esther@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)186627750
Birgit Roelink

Birgit Roelink

Business Travel Consultant
E-mail birgit@uniglobespecialtravel.nl
Phone +31(0)186627750
Nicole Ophelders

Nicole Ophelders

Business Travel Consultant



Complimenten of klachten
Uw reactie over onze dienstverlening is zeer welkom.
Natuurlijk worden wij vrolijk van enthousiaste reacties en complimenten, maar het kan ook zijn dat u ondanks alles een klacht heeft.
Ook die horen wij graag, zodat we onze kwaliteit en service kunnen blijven verbeteren.  > Compliment en/of klacht

 

UNIGLOBE Special Travel
Nies van der Schansstraat 16
5161 CE
Sprang-Capelle

Facebook   Twitter   Linkedin